facebook-liten (1K) facebook   blogger-logo (1K) blogg

   Del |

Sponsorer


norsk-industri-logo (5K)

uio-logo (6K)

tekna-logo

forskningsradet-logo (6K)

naturfagsenteret-logo (6K)

 

[VWR-logo]
[YARA-logo] [GE-logo]
[Borregard-logo]

 

[UiT-logo] [UiS-logo]
[UMB-logo] [Thor energy-logo]
[LTO-logo] [Jotun-logo] [Matriks-logo] [Dynea-logo]
[NLF-logo] [Lilleborg-logo]
[Teknolab-logo] [Chiron-logo]
[Institut francais-logo] [DNVA-logo]
[Fransk-Norsk Stiftelse]

[NBS-logo]

www.chemistry2011.org

[175203]

Kjemiåret 2011

Arrangementskomité

Einar Uggerud, UiO, Leder IYC 2011 Norge, einar.uggerud@kjemi.uio.no

Kenneth Ruud, UiT, President NKS, kenneth.ruud@chem.uit.no

Harald Walderhaug, UiO, Generalsekretær NKS, harald.walderhaug@kjemi.uio.no

Leiv Sydnes, UiB, Tidligere president NKS, leiv.sydnes@kj.uib.no

Nils Arne Jentoft, Dynea, Lillestrøm, Tidligere president NKS, nils.arne.jentoft@dynea.com

Tor Hemmingsen, UiS, Tidligere president NKS, tor.hemmingsen@uis.no

Øyvind Mikkelsen, NTNU, Medlem styret NKS, oyvind.mikkelsen@chem.ntnu.no

Elin Gjengedal, UMB, Leder NKS - Faggruppe for Analytisk Kjemi, elin.gjengedal@umb.no

Cecilie Fjeld Nygaard, Statoil, Trondheim, cfn@statiol.com

Hans-Jacob Skarpeid, Reflektor AS, Ås, Hans-Jacob.Skarpeid@reflektor-as.no

I tillegg møter representanter fra UiO, Norges Forskningsråd (NFR) og UNESCO som observatører.

Webdesign og webmaster: John Vedde, UiO, john.vedde@kjemi.uio.no.